Tuguegarao

Group A
W
L
 
Group B 
W
L
 HmF (USL)
1
2
 
 Ampon (MCNP-ISAP)
1
1
 iPlayLike (CSU)
1
2
 
 Winawwa! (SPU)
2
0
 Wisdom Build (USL)
2
1
 
 Rek-ko (CSU-Carig)
0
2
 Vargas (FLV)
2
1
 
 
 
 

 

Group C
W
L
 
 
 
 
 Chase (CSU)
2
0
 
 
 
 
 MCR (CSU)
0
2
 
 
 
 
 Adopt (SPU)
1
1
 
 
 
 

 

 

Katipunan B

Group A
W
L
 
Group B 
W
L
 Burachiccles (QCPU)
3
0
 
 Wilson (TUA)
3
0
 Tindida (ADMU)
0
4
 
 Neutralz (NEU)
2
1
 Genocide (PUP CMN)
2
2
 
 VMO|D12 (ADMU)
0
3
 Is Here (NEU)
3
1
 
 Micro Mystic (QCPU)
1
2
 Napadaan Lang (QCPU)
1
2
 
 
 
 

 

 

Sta. Mesa

Group A
W
L
 
Group B 
W
L
 Team B (PUP)
2
1
 
 ComSci AllStars (PUP)
3
0
 Team Sawi (PUP)
1
2
 
 2-Force (PUP)
0
2
 TSP (CCP)
0
3
 
 A. I. (PUP)
0
2
 Team Nyamyon (PUP)
3
0
 
 IClick (PUP)
2
1

 

Group C
W
L
 
Group D
W
L
 MAfia (PUP)
2
1
 
 BoF (PUP)
1
0
 Kapitan (PUP)
1
2
 
 OakLan<3 (PUP)
0
3
 Kapuso (PUP)
1
2
 
 Sesame Seed (PUP)
3
0
 KnT (PUP)
2
1
 
 DmX (PUP)
1
1

 

Group E
W
L
 
 
 
 
 Micro Gaming (PUP)
1
1
 
 
 
 
 PnK (PUP)
1
1
 
 
 
 
 PorkSisig!!! (PUP)
0
2
 
 
 
 
 Hit Squad (PUP)
2
0
 
 
 
 

 

 

Shaw

Group A
W
L
 
Group B 
W
L
 Digmaan (JRU) 46:14
1
2
 
 Yakisoba (NAMEI)
2
1
 EG.Greenet (RTU) 48:41
1
2
 
 tuTHOR gaming (JRU)
1
2
 Fearless (DBT) 52:16
1
2
 
 Seagate (JRU)
0
3
 Sadako Fans Club (JRU)
3
0
 
 ScaryTobyCute (RTU)
3
0

 

 

Group C
W
L
 
Group D
W
L
 Greenet (RTU)
4
0
 
 MACOVEX (RTU)
0
4
 Tapon Basura (JRU)
1
3
 
 Palencia Gaming (RTU)
1
3
 Bomba ng JRU (JRU)
3
1
 
 Watubs (RTU)
3
1
 SouljaBoyy (EARIST)
2
2
 
 Muffin Gaming (DBT)
2
2
 Mad Gaming (RTU)
0
4
 
 Magic Fans Club (JRU)
4
0

 

 

Morayta B

Group A
W
L
 
Group B 
W
L
 Nc gaming (UST)
3
 
 Intensity (UM)
 Hiwa Gaming (UM)
2
 
 Freak (UE)
4
 homies (UE)
3
 
 go usteee (UST)
1
3
 Zodiac (UE)
2
2
 
 Ichill (UST)
4
 Red^warrior (UE)
2
2
 
 Pcfc (UST)
3
1

 

 

Legarda B

Group A
W
L
 
 
 
 
 Soaring Falcons (AdU)
3
1
 
 
 
 
 Foxtrot (AdU)
0
 
 
 
 
 Pirates (LPU)
2
2
 
 
 
 
 Tenacity (LPU)
2
2
 
 
 
 
 NoHandsUp (TUP)
3
1
 
 
 
 

 

 3rd Place: Pirates (LPU)

FINALS:

NoHandsUp (TUP) (2x to beat) 0-2 Soaring Falcons (AdU)

 

Dipolog

Group A
W
L
 
 
 
 
 Vicente (SVC)
3
0
 
 
 
 
 cRazy4 (DMC)
2
 
 
 
 
 Tut Yo (ABC)
0
3
 
 
 
 
 Dmonk(SVC)
1
2
 
 
 
 

 

FINALS:

Vicente (SVC) (2x to beat) vs cRazy4 (DMC)